Home

legfontosabb Abszolút találkozik hány magyar kupát nyert a fradi Jelentkezési költség Megfázni lány

Még szép, hogy kupadöntős a Fradi, de van itt más is

Nagyon megverte a Fradi a Paksot a kupadöntőn

Megvan a címvédő Fradi ellenfele a Magyar Kupában

Goal.com Magyarország

Magyar Kupa: A Fradi majdnem ugyanúgy végzett Bicskén, mint Monacóban -  Csakfoci.hu
Magyar Kupa: A Fradi majdnem ugyanúgy végzett Bicskén, mint Monacóban - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: Vasas–Ferencváros, a döntő - NSO

Összejöhet az FTC-Győr álomfinálé a Magyar Kupában!

Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben  - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok
Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok

MLSZ központ - A Ferencváros, az Újpest és a Magyar Kupa-történelem

A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a  Puskásban! - Sportal.hu
A Magyar Kupa döntője: félidőben vezet a Fradi – Közel 40 ezer néző a Puskásban! - Sportal.hu

Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe -  Sportal.hu
Óriási meglepetés: az FTC nem jutott be a női Magyar Kupa döntőjébe - Sportal.hu

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Meggyőző menetelés után döntőzik a Paks és  a Ferencváros
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Meggyőző menetelés után döntőzik a Paks és a Ferencváros

Magyar Kupa: Ferencváros–Paks - NSO

MLSZ központ - Magyar Kupa: még sosem nyert döntőt a Fradi ellen az Újpest

Telex: 39 ezer néző előtt nyerte meg a Magyar Kupát a Ferencváros

Index - Futball - Futball - Nyert a Fradi, és már elődöntős a Magyar Kupában

Háromszor is vezetett három góllal az ETO, mégis a Fradi nyerte a kupát

Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is  megnyerte
Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is megnyerte